Композитний газовий балон – вибухобезпечний, ударостійкий, надійний

Композитні балони HPC Research для кемперів та яхт

Wednesday July 3rd, 2019

Композитні балони HPC Research для кемперів та яхт

Композитні газові балони HPCR – зручне рішення не тільки для промислово-побутової сфери, де важливі максимальна безпека та високі експлуатаційні якості полімерно-композитних балонів, а й для сфери кемпінгу, включаючи кемпери, трейлери і яхти. Адже такий комерційно-вигідний енергоносій як пропан-бутан просто не замінимий в умовах мобільності і автономності. Але не варто забувати про експлуатаційні характеристики та технічні особливості різних ємностей для скрапленого пропан-бутану.

Однією з основних відмінних характеристик газових балонів HPC Research від інших подібних продуктів є низька газова проникність композитного газового циліндра, через стінки якого виділяється пропан-бутан на рівні 3 грамів газу на рік. Такий важливий показник можна порівняти з аналогічним показником для металевих газових балонів, що відкриває широкі можливості у використанні балонів в умовах зберігання або використання в закритому просторі малого об’єму.

Cylinder cemper

 

В чому сенс? Все просто: газові балони з високою газової проникністю композитної оболонки можуть пропускати високу кількість газу, що в свою чергу може привести до критично значущого накопичення пропан-бутану в обмеженому просторі – наприклад у відсіку зберігання, багажнику, невеликий комори і т.і.. А це досить небезпечно, тому що накопичений в замкнутому просторі газ може вибухнути або спалахнути при випадковому утворенні іскри.

 

Варто відзначити, що балони HPCR володіють не тільки низької газової проникністю композитного герметизуючого лайнера, а найбільш малою вагою в даній категорії. У свою чергу PRV-клапан аварійного скидання тиску, яким комплектується кожен балон HPC Research, робить балон абсолютно безпечним, тому що не дасть балону вибухнути при різкому розширенні газу всередині балону через перегрів  або перезаправлення.

 

При необхідності балони HPCR можуть бути укомплектовані мультиклапаном (multi-valve) і об’єднані в групи за допомогою додаткової запірної арматури і регулятора тиску газу.


Якщо у Вас залишилися питання – звертайтеся до нас і ми з радістю розповімо все, що ми знаємо про полімерно-композитні балони і нюанси їх застосування!

Повернутися до блогу

Наші контакти