Композитний газовий балон – вибухобезпечний, ударостійкий, надійний

Нове в блозі

Що таке зріджений газ (LPG). Властивості. Особливості. Використання

21.01.2022 г.

Liquid Petroleum Gas, він же нафтовий зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ) є продуктом нафтопереробки (не плутати з метаном або природним газом). Основними складовими зрідженої газової суміші є пропан і бутан, обидва ці гази відносяться до вуглеводнів. Відсоткове співвідношення пропану та бутану залежить від пори року та кліматичних умов. Як правило, це співвідношення зафіксовано у «національних стандартах» конкретного регіону чи країни використання. У холодну пору року при температурах нижче +10℃ об’єм пропану повинен становити не менше 75 – 80 % (оскільки за низьких температур високий вміст пропану в суміші забезпечує надійне випаровування газу та його безперебійну подачу).

Детальніше

Чому композитний газовий балон дорожче за сталевий?

13.02.2020 г.

Незважаючи на очевидні переваги композитних газових балонів і їх стрімко зростаючу популярність, у багатьох споживачів виникає цілком об’єктивне питання: чому композитний газовий балон дорожче сталевого?

 

Ми постараємося дати роз’яснення за такою актуальною темою.

Детальніше

Композитні балони HPC Research для кемперів та яхт

03.07.2019 г.

Композитні газові балони HPCR – зручне рішення не тільки для промислово-побутової сфери, де важливі максимальна безпека та високі експлуатаційні якості полімерно-композитних балонів, а й для сфери кемпінгу, включаючи кемпери, трейлери і яхти. Адже такий комерційно-вигідний енергоносій як пропан-бутан просто не замінимий в умовах мобільності і автономності. Але не варто забувати про експлуатаційні характеристики та технічні особливості різних ємностей для скрапленого пропан-бутану.

Детальніше

HPC Research Україна взяла участь в IX міжнародному LPG форумі 2018

24.09.2018 г.

13-14 вересня в Києві відбулася міжнародна паливна конференція Ukrainian Petroleum Market 2018, в рамках якої 14 вересня відбувся IX міжнародний LPG форум. Традиційно форум об’єднав великих виробників скрапленого газу, LPG-трейдерів, роздрібних операторів, а також постачальників устаткування і сервіс-компанії. Саме сегменту пропан-бутану був присвячений IX міжнародний LPG форум, як актуальному і важливому компоненту паливно-енергетичного комплексу України.

Детальніше

Якщо замерзає газ в газовому балоні при низьких температурах

02.06.2017 г.

Всі користувачі газових приладів, що працюють на скрапленому пропан-бутані, мають справу з газовими балонами. І іноді трапляється так, що балон покривається памороззю або інеєм, а газ усередині балона замерзає і перестає надходити в обладнання. Отже, ваш гриль або обігрівач просто припиняє працювати або працює неправильно – чадить, спалахує або працює не на повну потужність.

 

Що ж робити в такій ситуації?

Для початку – розібратися в причинах, з яких виникає це явище.

Детальніше

Шановні партнери!

16.03.2017 г.

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії HPC Research-Україна на виставці “InterBuildExpo – 2017”, яка пройде з 29.03 по 01.04.2017 у виставковому комплексі “КиївЕкспоПлаза”
за адресою:

м.Київ, Салютна, 2-Б
Павільйон №1, стенд D212

Будемо раді Вас бачити!

Детальніше

Газові балони HPСR на виставці в Києві

06.11.2016 г.

Вибухобезпечний композитний газовий балон HPC Research вперше офіційно був представлений в Україні в рамках щорічного експофоруму FoReCh 2016, який проходив на території виставкового комплексу КиївЕкспоПлаза з 1 по 3 листопада 2016 року.

Всі відвідувачі змогли гідно оцінити якість і експлуатаційні властивості інноваційних газових балонів HPCR, що мають найбільш універсальний об’єм 24,5 л, виробництва чеської компанії HPC Research s.r.o.

Детальніше

Наші контакти